Jako personální agentura společnostem nabízíme dlouhodobou spolupráci na všech možných pozicích napříč segmenty. Individuálně řešíme každou jednotlivou pozici, ověřujeme reference, využíváme nejen interní zdroje kandidátů.

Ke každé pozici se stavíme zodpovědně a vyvíjíme největší úsilí k nalezení nejvhodnějšího kandidáta.

Platba probíhá až v případě umístění kandidáta do společnosti, a to s garancí.


Permanent placement

Kmenové zaměstnávání kandidátů, dle Vašich požadavků ( preselekce kandidátů, individuální pohovory, AC, testování, psychodiagnostické testy, testy osobnosti…). Služba Vám ušetří celkové náklady a čas. Jsme schopni Vám pomoci se sestavením pohovorů přímo u Vás ve společnosti - můžeme být i jejich součástí. Našim cílem je zajistit Vám, co možná největší komfort při vyhledávání nových kolegů do Vašeho pracovního týmu. Pomůžeme Vám najít dlouhodobého a zodpovědného zaměstnance, Váš úspěch je i naším úspěchem, chceme Vám být rovnocenným partnerem.


Headhunting

Přímé vyhledávání pracovníků nejen pro vrcholové pozice. Potřebujete s nabídkou oslovit konkrétního kandidáta? Jsme Vám k dispozici. Úzká a diskrétní spolupráce.


Zdravotnický personál

Zabýváme se také náborem zdravotnického personálu. Jsme totiž toho názoru, že v této oblasti, více než kdekoliv jinde, je důležité dbát na dobré a dlouhodobé vztahy.

 

 Zabýváme se náborem pozic:

·        Lékař – všech specializací

·        Zdravotní sestry

·        Záchranář

·        A další.