Moravskoslezský kraj, OSTRAVA

NÁKUPČÍ INVESTIC

Náplň práce :

Nákup investicí, strojů, materiálu, náhradních dílů a služeb
Rozvíjení, zajištění výběrového řízení a vyjednávání smluv v souladu s požadavky společnosti
Zajištění výběru nepřímých materiálů (nestrategické)
Spolupráce s centrálním nákupem při koordinaci výběru strategických materiálů
Operativní řízení části výdajů v úzké spolupráci s centrálním nákupem a dalšími odděleními
Plnění ročního plánu úspor dle určeného rozsahu (skupina dodavatelů/obrat)
Vytváření potencionálních úspor
Zodpovědnost za uzavírání smluv, vyjednávání podmínek smluv
Monitorování smluv (životní cyklus) a výkonu dodavatelů
Spolupráce při zajištění investičních akcí
Účast na programu úspor v rámci činnosti nákupu a ostatních cílech nákupního oddělení
Dojednávání smluv s dodavateli
Účast na reklamačních řízeních

Požadujeme:

VŠ/SŠ vzdělání
Min. 5 letou zkušenost na obdobné pozici v nadnárodní firmě
Znalost AJ na pokročilé úrovni (jednání s dodavateli)
Znalost systému jakosti v nákupu
Schopnost vyjednávat, analytické myšlení, organizační schopnosti, týmová spolupráce, proaktivní přístup
Schopnost zpracovávat a vyhodnocovat multikriteriální zakázky
Flexibilitu a aktivní přístup

Nabízíme:

Atraktivní mzdové ohodnocení
Týden dovolené navíc
Školení, osobní a kariérní rozvoj
A další širokou škálu benefitů

Nástup: DOHODOU

Markéta Opetová

V případě zájmu mne prosím kontaktujte
na telefonním čísle 736 626 423 nebo
na emailu Marketa.Opetova@marbel-agency.cz.
Těším se na Vaší reakci.

Přehled

  • Název pozice: NÁKUPČÍ INVESTIC
  • Místo: Moravskoslezský kraj, OSTRAVA

Reakce na pozici

Vložte životopis (nepovinné) Maximální velikost: 5MB
Žádný soubor není vybrán

Souhlasím tímto dobrovolně se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti Mar&Bel s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Po celou dobu zpracovávání osobních údajů máte k nim přístup a v případě pochybností o jejich správnosti či úplnosti, máte právo na vysvětlení či jejich opravu.