Moravskoslezský kraj, Ostrava

Programátor .NET

Pro významného klienta, hledáme kandidáty na pozici programátor .NET. Budete pracovat s databázemi, programovat, komunikovat s ostatními členy týmu (grafika, testování, kódování apod.). Budete se podílet na vývoji v technologii .NET.

Požadavky:

Pokročilá znalost .NET
Znalost MS SQL, výhodou znalost prostředí Visual Basic
Samostatnost, týmový přístup, ochota se dále vzdělávat
Základní znalost AJ

Nabízíme:

Motivující finanční ohodnocení
Profesní i osobní rozvoj
Pružná pracovní doba, možnost práce z domova
Dovolená navíc
Práce na zajímavých projektech

Máte-li zájem o tuto nabídku, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis. 

Děkujeme!!!


Markéta Opetová

V případě zájmu mne prosím kontaktujte
na telefonním čísle 736 626 423 nebo
na emailu Marketa.Opetova@marbel-agency.cz.
Těším se na Vaší reakci.
Reagovat na pozici

Přehled

  • Název pozice: Programátor .NET
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava
Reagovat na pozici

Reakce na pozici

Vložte životopis (nepovinné) Maximální velikost: 5MB
Žádný soubor není vybrán

Souhlasím tímto dobrovolně se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti Mar&Bel s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Po celou dobu zpracovávání osobních údajů máte k nim přístup a v případě pochybností o jejich správnosti či úplnosti, máte právo na vysvětlení či jejich opravu.